FAIL (the browser should render some flash content, not this).
czytano 14407 razy

Kadra - Bałtyckie Centrum Nurkowe

  Adam Kozak Kozakiewicz

Nurkowanie i dziedziny pokrewne, jak ratownictwo wodne i pierwsza pomoc, to dla niego znacznie więcej niż tylko zawód. Wie to każdy, kto  choć raz się z nim zetknął. Żadna z tych dziedzin nie istnieje bowiem w pełni bez sąsiedztwa drugiej, dlatego obok nauczania (chyba jego największej pasji), bezpieczeństwo jest podstawą jego działań. Tematy te wydają się nadawać mu pozytywne obroty, wypełniają całe jego życie i zarażają wszystkich, którzy staną na jego drodze. Przez lata doświadczeń instruktorskich wyrobił własną markę,  kierując się dewizą jakości, a nie ilości.
Z wykształcenia mgr inż. Nawigacji, absolwent Akademii Morskiej w Szczecinie na kierunku Ratownictwo oraz Akademii Marynarki Wojennej na wydziale Nawigacji i Uzbrojenia Okrętowego; co dopełnia jego  doświadczenie i rozległą znajomość tematów związanych z wodą.
 Jest osobą prowadzącą i kierującą wszystkimi szkoleniami i  warsztatami tematycznymi w BCN Seawave, potwierdzając tym samy tezę, że przy odpowiedniej organizacji i zaangażowaniu można być profesjonalistą w więcej niż jednej dziedzinie. Będąc  założycielem i właścicielem centrum osobiście czuwa nad jakością pozostałych usług, zawsze chętnie służąc radą i pomocą.


   Magda Liz Kozakiewicz  

Zapalony płetwonurek i doświadczony ratownik WOPR, nauczyciel z wykształcenia i zamiłowania. W BCN Seawave przypadła jej najcięższa rola organizowania całości i prowadzenia dokumentacji. Magda prowadzi także salę sprzedaży i upewnia się, że każdy wychodzi z centrum z tym co mu się przyda, a nie z tym co mu się sprzeda.
W Centrum mawia się, że z Nią zawsze jest pogoda, a jak jej nie ma, to i tak jest gorąco :) 

   Agnieszka Ruda Bariatien  
 
Doskonały przykład na to, że nie lata poświęcone jakiejś dziedzinie czynią nas profesjonalistą, a intensywność i zapał w ciągłym samodoskonaleniu. Niesamowite skupienie na każdym zadaniu, zawziętość w jego realizacji bez względu na stopień trudności oraz znajomość tematów wodnych z racji pielęgnowanych tradycji rodzinnych, czynią Agę ciekawą osobą do rozmowy, a także doskonałym i kompetentnym Instruktorem. 
Agnieszka prowadzi z Magdą salę sprzedaży, planuje i organizuje szkolenia,  służąc pomocą i radą, a odpoczywa jak mówi: tylko w „domu”, czyli na bazie nurkowej, gdzie prowadzi zajęcia na kursach nurkowych. Jej przygoda z nurkowaniem zaczęła się w federacji PADI, choć po latach znalazła swoje miejsce w federacjach CMAS i HSA .  Jeszcze przed uzyskaniem pierwszego certyfikatu wiedziała, że jej celem i ambicją jest stopień Instruktorski. 
Naturalna energia i nieznikający z twarzy uśmiech, tak charakterystyczny dla kadry Seawave, nakręcają ją do ciągłego rozwoju -  w jednej chwili żyje pasją… ażeby po chwili  żyć z pasji…


 
 


  

Wojtek Zelówa Kamiński

Człowiek o gołębim sercu i szalonym usposobieniu zarazem, oddany bezgranicznie morzu. Pasjonuje się wszystkim, co ma związek z żeglarstwem, yachtingiem, marynistyką i wodą. Każdą wolną chwilę spędza wpatrując się w horyzont, łącząc pasję z zawodem. 
Towarzyszy kadrze Seawave jako ciało pedagogiczne szkoleń motorowodnych, na długo pozostając  w pamięci kursantów. Bezkompromisowy w tematach bezpieczeństwa i systematyczności – zupełnie jak samo morze, a jednocześnie nieprzewidywalny i spontaniczny pod wodą. Wielopłaszczyznowy Instruktor sportów  wodnych, gotowy zrealizować każdy projekt i pomysł Seawave.


     Maciej Tomaszewski 

Instruktor fotografii podwodnej CMAS PF2 oraz SSI nie tylko nurek, ale i pasjonat dwóch kółek. Autor kilkunastu wystaw fotograficznych w kraju i zagranicą. Swoją pasją nurkową zaraża innych, a także przelewa ją na papier, będąc autorem wielu artykułów w pismach, portalach nurkowych  oraz turystycznych w Polsce, Niemczech i Danii - „Wielki Błękit”, „Podróże”, „Puls Biznesu”. Pomysłodawca i z-ca redaktora naczelnego magazynu nurkowego „ NitroX” (2003-2005). Maciek jest autorem  pierwszych na rynku i jak dotąd jednych polskich przewodników nurkowych – „Nurkowy Atlas Polski”  "Polska Północna - Przewodnik dla Nurków", "Egipskie Wybrzeże Morza Czerwonego - Przewodnik Nurkowy". Jest także współautorem książek "Warmia i Mazury" oraz  niemieckiego "Tauchen in Polen”. Poza pisaniem jego pasja to fotografia podwodna. Ma w swoim dorobku liczne wystawy autorskie. Jest naszym stałym współpracownikiem szkolącym z zakresu fotografii podwodnej, bez którego ciężko wyobrazić sobie wyprawy nurkowe.    Bruno Żółty Kozakiewicz

Bruno zaczął tworzyć nieodzowną część kadry Seawave, zanim jeszcze zaczął nurkować, pomagając tacie w pisaniu podręcznika Płetwonurka Młodzieżowego KDP/CMAS. Obecnie, jako że wyssał naturalną dzielność i miłość do wody z mlekiem matki, nie boi się nawet najtrudniejszych zadań, w tym: nurkowań do 4 metrów, w basenie przy zgaszonym świetle, a nawet "polowań" na środziemnomorskie jeżowce. Ze względu na liczbę nurkowań, którą już nawet trudno policzyć na palcach, w różnych akwenach, w tym w morzu, jeziorach i kamieniołomach, jest niezaprzeczalnie najbardziej aktywnym i doświadczonym  9 latkiem w BCN Seawave :)

 

 


 
komentarzy: 1         Dodaj komentarz

2014-03-09 8:46 | Taja
mój chrześniak najpiekniejszy :D

O nas