FAIL (the browser should render some flash content, not this).
czytano 9722 razy

Cennik szkoleń pierwszej pomocy EFR

 

PAKIETY CENOWE

 

Pakiet brązowy (ekonomiczny)

To pakiet dedykowany dla grup i osób, które decydują się na szkolenie w trakcie którego liczba uczestników waha się w przedziale  6-9 osób.
Kursy z pakietu brązowego realizowane są w określonych, wcześniej wyznaczonych terminach.

Pakiet srebrny (standard)

To pakiet realizowany w małych grupach 4-6 osobowych, dostosowany w pewnych granicach czasowych pod kursanta. Ze względu na niewielką ilość uczestników jest więcej czasu na przećwiczenie wszystkich umiejętności, czy odnalezienie odpowiedzi na wszystkie dręczące pytania.

Pakiet Złoty (VIP)

To pakiet dedykowany dla osób pragnących szkolić się w systemie indywidualnym. 1-3 osobowe grupy pozwalają na efektywne wykorzystanie czasu, w trakcie którego kursant dyktuje wszystkie warunki, my upewniamy się tylko, że mieszczą się one w granicach bezpieczeństwa i wymogów szkolenia. Indywidualny tok nauczania daje możliwość skoncentrowania się na najbardziej newralgicznych elementach wiedzy i umiejętności danej osoby.
Pakiet ten jest zatem idealnym rozwiązaniem dla osób, które ze względu na nieunormowany czas pracy, nie mogą uczestniczyć w szkoleniach o ściśle wyznaczonym terminie oraz dla wszystkich tych, którzy z jakichkolwiek innych powodów chcą odbyć szkolenie na warunkach podyktowanych przez siebie.
Pakiet ten wiąże się również z gratisami Vip-owskimi jak różnego rodzaju gadżety i elementy dodatkowe w zależności od poziomu i rodzaju szkolenia: (polary, koszulki  lub czapki nurkowe)

 Szkolenie pierwszej pomocy EFR
 

Szkolenie EFR
 
PAKIET - ekonomiczny PAKIET - standard PAKIET - VIP
Ratownik Pierwszej Pomocy
plus AED obsługa automatycznego defibratora, oraz opieka nad dziećmi CFC
350 550 900

    Do ceny kursu należy doliczyć koszt certyfikatu 200 złDodaj komentarz

Cennik