FAIL (the browser should render some flash content, not this).
czytano 394 razy

Szkolenie ratowniczo – nurkowy dla dzieci i młodzieży

Zapraszamy naszych wychowanków ze stopniem Płetwonurka Młodzieżowego KDP CMAS oraz wszystkich zainteresowanych zdobyciem elitarnej naszywki płetwonurka młodzieżowego na szkolenie nurkowo-ratownicze, który odbędzie się w naszej bazie w Kłodnie nad pięknym jeziorem Mausz.W trakcie wyjazdu oprócz zdobywania nowych zdolności nurkowych, młodzież pozna wiedzę z zakresu ratownictwa wodnego i pierwszej pomocy. Ze względu na tak rozbudowany program szkoleniowy, wyjazd dedykowany jest młodzieży 10 – 13 lat.

W planie wiele nowych i ciekawych projektów; będziemy robić zdjęcia i nakręcać filmy podwodne, uczyć się rozpoznawać podwodnych mieszkańców polskich jezior, rysować pod wodą i doskonalić umiejętności zwiazane z pływalnością zerową.
Młodzież zdobędzie też podstawową wiedzę z zakresu BLS,wzywania pomocy, udzielania pomocy przedmedycznej,czy podejmowania tonącego z wody.

Pomysł "obozu" zakłada możliwość obecności rodziców tak, żeby oni też mogli uczestniczyć czynnie
w zmaganiach swojej pociechy. Wspólne przeżywanie tak silnych emocji wzmacniają więzi
i uczą współdziałania, budując zaufanie i dając niepisaną radość.
Należy dodać, że rodzic nie musi posiadać certyfikat nurkowy, żeby cieszyć się radością dziecka i być świadkiem jego rozwoju i radości w zdobywaniu nowych umiejętności.
Kontak z naprawdę dziewiczą naturą, która otacza rejon naszej bazy, daje ukojenie dla zapracowanych rodziców, a dzieci uczy dbania o przyrodę i środowisko naturalne.

Zapraszamy zatem wszystkich, przyjmując zasadę pierwszeństwa deklaracji ze względu na ograniczoną ilość miejsc.
Szkoenia dla młodzieży realizowane przez BCN Seawave, odbywaja się w małych grupach max 6 osobowych, głównie ze względu na bezpieczeństwo i mozliwość ciągłej indywidualnej obserwacji oraz opieki nad kursantem. Wiemy z doświadczenia, że tylko takak forma wyraźnie przekłada sie na stopień i szybkość rozwoju dziecka.

INFORMACJE DODATKOWE

1. Terminy:

16 - 20 sierpnia 2017

 2. Cena : 790 zł

W cenę wliczone:

*  kompletny sprzęt nurkowy

*  opieka instruktora

*  4-5 nurkowań

*  opłaty bazowe

*  sprzęt specjalistyczny :
    manekiny,rzutki ratowncze,bojki, łodki do realizacji zajęć ratowniczych

*  ubezpieczenie

Cena nie zawiera:

* noclegu i wyżywienia (95 zł osobodoba) w sumie: 380 zł

* wyprawki szkoleniowej: 170 zł, dla dzieci które nie posiadają jeszcze uprawnień nurkowych. W tym: (podręcznik, naszywka, worek kąpielowy, znaczek odblaskowy, koszulka oraz ksiażeczka nurkowa wraz z certyfikatemDodaj komentarz

Sierpień