FAIL (the browser should render some flash content, not this).
czytano 9197 razy

Turystyka

W naszym Centrum nie ustajemy w poszukiwaniach ciekawych miejsc nurkowych zarówno w bardzo dalekich i egzotycznych rejonach Europy, jak i w tych bliskich rodzimych zakątkach.

 W każdym z tych miejsc staramy się  odnaleść  to COŚ - ciekawego, nietuzinkowego, co czyni  dane miejsce wyjątkowym i wartym pokonania setek kilometrów  lub też potwierdzić wyjątkowość znanych, kultowych  miejsc nurkowych.

Zapraszamy na lotnicze wyprawy do mekki nurkowej - Egiptu, niebawem Malty, a także na autokarowe, podwodne  misje w odkrywaniu tajemniczej Albanii, Czarnogóry, czy Norwegii.

W naszej ofercie znajdziesz również całoroczne, weekendowe wyjazdy na kamieniołomy Saksonii (Niemcy) oraz kilkudniowe, niezapomniane wyprawy nad okoliczne jeziora i niezniszczalne wraki Morza Bałtyckiego.

Zapraszamy! Dołącz do nas! Możesz być pewien, że turystyka nurkowa nabierze dla Ciebie zupełnie nowego wymiaru.

Odwiedz też nasze pełne życia i uśmiechu galerie z niezapomnianych wypraw w wyjątkowym towarzystwie:

Kamieniołmy Saksonii 2009

Albania - Saranda 2010 

Egipt - Safaga 2010

Pozostałe
komentarzy: 2         Dodaj komentarz

2018-03-09 20:19 | usoagafiye
http://levitra-20mg-priceof.online/ - levitra-20mg-priceof.online.ankor pricespharmacy-canadian.online.ankor http://buy-amoxicillin-amoxil.online/

2018-03-09 14:30 | oqivuparuqumu
http://levitra-20mg-priceof.online/ - levitra-20mg-priceof.online.ankor pricespharmacy-canadian.online.ankor http://buy-amoxicillin-amoxil.online/

Usługi